Aktualności

Trzecia kolejka

W trzeciej kolejce Kopernika zmierzy się z drużyna LZS Błękitni Borki Wielke. W tamtym roku zwyciężyło Kopernika 12:2. A jak w tym roku będzie? Przekonacie się przychodząc na mecz 30 listopada o godz. 10:20.

Serdecznie zapraszam wszystkich kibiców!

dodał: Pinek

Zwycięstwo !!

Kopernika pokonało Pewność 3:1!

Mecz nr 2 - Pewność

W drugim meczu Kopernika będzie podejmować spatkowicza z I ligi - Pewność. Na mecz zapraszamy w niedziele (23.11) o godz. 11:40 !

Pierwsze zwycięstwo

W pierwszym meczu drużyna Kopernika pokonała Zatorze II - 8:3. Gratulujemy!

Liga Halowa

16.11.2008 rozpoczeła się liga halowa "FUTSAL". Drużyna Kopernika została rozlosowana do Grupy A II ligi. Pierwszy mecz zagra z drużyną Zatorza II. Mecz będzie rozegrany 16.11.2008 o godz. 9:40. Serdecznie zapraszamy!

11. LZS Sadowo

W tym sezonie w szeregach Koperniak nie zobaczymy Pinia i Adasia. Pinio zagra w druzynie KM Kraxy a Adaś w pierwszoligowym Pomarolu. Natomiast drużynę zasilił Kamil Wieczorek, który sprowadzony został z Tornada Najdymowo.

Rasząg 2008

Dwie wygrane, dwa remisy i porażka - to bilans drużyny Kopernika po meczach w Raszągu. Bilans bramkowy: 4 strzelone 2 stracone. Niestety nie udalo sie wyjść z grupy do finałów. Drużyna zajeła 4 miejsce w grupie C z dorobkiem 8 pkt.

Rasząg 2008

W czwartek (1 Maja) w Raszągu odbedie sie turniej 5-tek piłkarskich. Drużyna Kopernika zagra w Grupie C. W "naszej grupie" znalazly sie drużyny takie jak: Raszag II, Żubr Bredynki II, Rumy, Tornado Najdymowo oraz Wipsór(!). Mecz Kopernika - Wipsór bedzie wielkim meczem derbowym Biskupca! Na pewno bedzie bardzo emocjonujacy! Obje drużyne bedą walczyły o wyjscie z grupy. Przypominam, że z grupy wychodza tylko 2 drużyny do kolejnej rundy rozgrywek. Zapraszam wszystkich do kibicowania !

Puchar Ligi

Niestety Nasza drużyna uległa drużynie Budżetówki 4:7 i odpadła z Pucharu.

Puchar Ligi

Kopernika - Budżetówka !!

Niedziela (16.03.2008) godz, 10:20 !!

Zapraszam Wszystkich Serdecznie do kibicowania !!

0dodał: Pinek

Puchar Ligi II runda.

Odbyło sie juz losowanie drużyn biorących udział w Pucharze Ligi "FUTSAL" . Nasza drużna rozpocznie rozgrywki od II rundy gdyż w pierwszej dostaliśmy "wolny los" . Przeciwnikiem w II rundzie PL bedzie Budżetówka (poprzedni mecz w lidze- 4:4), która także nie bedzie miała przeciwnika w I rundzie. Kopernika na pewno bedzie liczyło na wygrana. "Chcemy rewanżu za ligowy remis" - powiedział kapitan zespołu.

Puchar Ligi

Przerwa Zimowa

Po ciężkiej rundzie jesiennej czas na przerwe zimowa. W najbliższym czasie zawodnicy będą odpoczywać i przygotowywać sie do rundy wiosennej. W rundzie wiosennej odbeda sie turnieje takie jak: Puchar Ligi oraz "Turnieje letnie" ( najbliższy w Raszągu pod koniec Kwietnia)

3 Miejsce

Drużyna zajeła trzecie miejsce w Turnieju w Olsztynie. Gratulujemy

Druga po medal

Finał

Mimo 2 porażek i tylko jednej wygranej udało się nam awansować do finałów turnieju. Finały ( biorą udział 4 drużyny, mecz "kazdy z każdym" ) odbędzie sie jutro od godz. 10. Zapraszamy

Awans z Fazy grupowej.

Chłopaki tak jak zakładali - awans z grupy do kolejnej rundy. Drużna awansowała z grupy z pierwszego miejsca do kolejnej rundy rozgrywek.. Pokonala drużynę " Walecznych Chłopaków" 2:0 i zremisowała z drużyną " Wściekłych Nakrętek". Jutro (16.01.2008) zostanie rozegrana 2 runda.
Szczegóły.

Turniej w Olsztynie

W dniach 14-18.01.2008 w Olsztynie (HWS "URANIA") Odbędzie się turniej Piłki Nożnej Halowej. Nasza drużyna bierze udział w tym turnieju. Zagramy w Grupie H.

Grupa H
Kopernika Biskupiec
Waleczne Chłopaki
Wściekłe Nakrętki

Kopernika - Oku Pak 4:5

W meczu o miejsca 9-10 Nasza drużyna uległa niestety drużynie Oku Paka 4:5. Mecz był do wygrania lecz blędy w obronie i niewykorzystane sytuacje zadecydowaly o końcowym wyniku. Czerwoną kartkę zobaczył Adaś, który niepotrzebnie wdawał się w dyskusję z sedzią.

Wesołych Świąt.

Serdeczne życzenia wielu radosnych doznań z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, spełnienia marzeń oraz
wszystkiego co najlepsze w każdym dniu nadchodzącego Nowego Roku
składa

Drużyna Kopernika

Tornado I - Kopernika 1:0

Niestety w ostatnim meczu Drużyna Kopernika przegrala z Tornadem 0:1. Nie udało Nam się znaleść w "czwórce" która bedzie walczyć o awans do 1 Ligi . Czeka Nas jeszcze jeden mecz o końcowe miejsce w 2 Lidze. Przeciwnikiem w tym meczu bedzie drużyna Oku Paku. Mecz odbedzie sie 6 stycznia o godz. 12:20. Serdecznie zapraszamy.

Ostatni mecz.

Ostatni mecz w lidze halowej z druzżyną Tornada Najdymowo zostanie rozegrany w niedziele o godz. 9:00. Jeżeli wygramy ten mecz zajmiemy 4 miejsce w lidze co oznacza, że bedziemy grali w barażach o 1 lige. Jestem przekonany że tak sie własnie stanie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich to kibicowania!

Kopernika vs. Zorza Biesowo

Kolejnym pięknym meczem uraczyły nas Chłopaki! Gładko i bezproblemowo pokonali Zorzę Biesowo 8:3, czym postawili pierwszy krok w drodze do walki o awans.

dodał: Jacek

"Nasz cel to awans"

Do końca ligi pozostały już tylko dwa mecze. Dla Naszej drużyny bedą to dwa bardzo ciężkie. Zagramy z Zorzą Biesowo oraz z Tornadem Najdymowo. Gdybyśmy wygrali oba spotkania lub z jedną z tych drużyn zremisowali to mielibyśmy miejsce w pierwszej czwórce, czyli miejsca które zagraja o awans. Ale jestem przekonany ze oba mecze wygramy i zagramy o awans do pierwszj ligi. Zapraszam wszystkich do kibicowania.

VIII Kolejka

W VIII kolejce Ligi Halowej Kopernika zmierzy sie z druzyna Zorzy Biesowo. Mecz rozpocznie sie o godz. 11:00. Sedecznie zapraszamy.

Zwycięstwo

Ten mecz był kapitalny w wykonaniu zawodników drużyny Kopernika. Nasza drużyna rozbiła drużynę Borek 12:2. Wspaniały był wspaniały mecz. Oby tak dalej.

VII Kolejka

W VII kolejce Ligi Halowej Kopernika zmierzy sie z druzyną Błękitni Borki Wielkie. Mecz rozpocznie sie o godz. 10:20. Sedecznie zapraszamy.

Remis

Drużyna Kopernika zremisowala w piatej kolejce z druzyna Zubra Bredynki 5:5. Nasza druzyna miala jednak pecha . Gdyby sedzia w niektorych sytuacjach zachowal sie inaczej Nasza druzyna mialaby wygrany mecz.

VI Kolejka

W VI kolejce Ligi Halowej Kopernika zmierzy sie z druzyna Żubr Bredynki. Mecz rozpocznie sie o godz. 10:20. Sedecznie zapraszamy.

Porażka

Niestety druzyna poniosla porazke w meczu nr 5. Uleglismy druzynie Botowa (3:5) mimo tego iz bylismy lepsi, mielismy wiecej akcji i strzalow na bramke przeciwnika. Ale nie wszystko jeszcze stracone. Do konca Ligi zostaly 4 mecze. Miejmy nadzieje ze beda zwycieskie dla Nas.

V Kolejka

Zapraszam Wszystkich na piaty juz mecz druzyny Kopernika w Lidze Halowej. Przeciwnikiem Naszej druzyny bedzie druzyna Botowa. Serdecznie zapraszam wszystkich do kibicowania.

Po 4. Kolejce

W meczu z OSP Kopernika pokazało pazur gładko wygrywając 10:4. Bardzo dobrą grą zaprezentowal sie Grbic. Gorąco dziękujemy za doping i wspaniały mecz.

4. Kolejka

Zapraszam wszystkim na mecz IV kolejki Ligi Halowej. Mecz odbedzie sie w niedziele (11.XI.07) o godz. 11:40. Serdecznie zapraszam wszystkich do dopingowania.

Po 3. kolejce

Nasza drużyna stanęła na wysokości zadania wywalczając remis z Budżetówką. Mecz był dramatyczny. Chłopaki ze stanu 3:0 na swoją niekorzyść po pierwszej połowie doprowadzili do remisu 4:4. Kolejny raz należą się im podziękowania za wysiłek i wiarę we własne możliwości. Czekamy na dalsze mecze.

Po 2. kolejce

Wbrew wszelkim obawom, strachom i przewidywaniom. Drużyna z Węgoja musiała ulec Chłopakom. Po pięknym meczu, dzięki wynikowi 6:1 zdobyliśmy 3 punkty. Dziękujemy graczom za piękną grę oraz kibicom za doping.

2. kolejka

W 2. kolejce Nasza drużyna zmierzy sie z trudnym rywalem. Bedzie nim drużyna z Węgoja. Po ostatniej porażce jesteśmy dość zmotywowani by postarać sie o zwycięstwo. Lecz czy tak się stanie? Przekonamy sie w niedziele (28.X.2007) o godz. 16:40. Zapraszamy !

Po pierwszym meczu.

Pierwsza połowa należała do nas. Prowadziliśmy 1:0 po bramce Pinka. Druga połowa była jednak gorsza. Przeciwnicy z minuty na minutę stawali sie lepsi. Po 7 minutach drugiej połowy prowadzili 3:2. Nasza drużyna próbowała zmienić wynik i po bramce Pinka było 3:2, niestety nie udało sie Nam odwrócić wyniku i swój pierwszy mecz przegraliśmy 4:2. Oprócz strzelonych bramek Pinia bardzo dobrze zaprezentował sie Nasz bramkarz - Ptero. Obronił Ona rzut karny i dobitke podyktowany w pierwszej połowie. Pierwszy mecz niestety rozpoczęliśmy przegraną ale kolejny napewno wygramy.

Wielemix - Kopernika
4 : 2

( 2x Pinek )

Zapraszam !!

Serdecznie zapraszam na pierwszy mecz Naszej drużyny w tegorocznej lidze piłki nożnej halowej. Przeciwnikiem drużyny Kopernika bedzie drużyna Wielimxu. Mecz rozpocznie sie o godz. 14. Zapraszamy ! !